English
وب سایت موسسه تکیه گاه دانش، جامع ترین بانک اطلاعات تحصیل در ایتالیا - قطب جدید تحصیل در اروپا
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴
.
login logo
  درباره ما 

 موسسه علمی تکیه گاه دانش به شماره ثبت 26926 و مجوز رسمی به شماره 90206/17/42 از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال 1389 تاکنون به ارائه خدمات تخصصی اعزام دانشجو به کشورهای ایتالیا و روسیه پرداخته است. این موسسه با هماهنگی وزارت علوم و نیز مطالعه گسترده، برنامه ریزی صحیح و همکاری با دانشگاه های ایتالیا، موسسات معتبر این کشور و کارگزاران مطمئن و معتبر گامی بلند در راستای کمک به متقاضیان عزیز جهت تحصیل در ایتالیا برداشته است و موفقیت فراوان در این حوزه بدست آورده است.
چرا تکیه گاه دانش:

دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به ایتالیا و روسیه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
عضو رسمی 
کانون موسسات اعزام دانشجو 
عضو رسمی موسسه آیسف آلمان
دارای مدرک بین المللی مشاور اعزام دانشجو بین المللی (IATC) به شماره 269

ITAC 269 

دارای مدرک بین المللی مشاور اعزام دانشجو کانادا (CCEA) به شماره 209

CCG 209 


- کلیۀ کارشناسان موسسه تکیه گاه دانش خود فارغ التحصیل از کشور ایتالیا و روسیه هستند و کلیۀ اطلاعات ارائه شده کاملاً واقعی و به روز می باشد.

- موسسه تکیه گاه دانش نمایندۀ رسمی دانشگاه های دانشگاه تور ورگاتای رم، دانشگاه پیزا ، دانشگاه کاتولیکای میلان، دانشگاه پیه مونته اورینتاله ، دانشگاه جان کابُت و دانشگاه آمریکایی رم درایران است. همچنین نمایندۀ رسمی آکادمی دوموس ، آکادمی نابا ، آکادمی آی ای دی ، آکادمی کاپییلو ، آکادمی دل لوسو و آکادمیا ایتالیانا می باشد.

- در تاریخ یازهم بهمن ماه 1393 موسسه تکیه گاه دانش موفق به اخذ نمایندگی دانشگاه های پروجا (گروه ممتاز) و پارما (گروه خوب) گردید.


- موسسه موفق به عقد تفاهم نامه علمی تبادل علم و دانشجو با دانشگاه های تورین (در خصوص دوره آموزش زبان فارسی به ایتالیایی زبان ها) ، دانشگاه پادووا (در خصوص تبادل علمی با دانشکدۀ توسعۀ بومی دانشگاه پادووا) و دانشگاه فوسکاری ونیز شده است.

- هزینه کلیۀ خدمات موسسه، طبق چارچوب مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و شامل تمامی خدمات اعم از پذیرش ، اخذ ویزا ، امور اسکان و کمک هزینه دولتی بوده و به شرط انجام آنها تسویه می شود.آمار قبولی های پذیرش و بورسیه


آمار پذیرش:

پذیرش ها در مقطع لیسانس - سال تحصیلی 2016_2017:
90 % از کل قراردادهای امضاء شده


پذیرش ها در مقطع فوق لیسانس - سال تحصیلی 2016_2017:
92.5 % از کل قراردادهای امضاء شده

پذیرش ها در مقطع دکتری - سال تحصیلی 2016_2017:
75 % از کل قراردادهای امضاء شده


آمار دریافت کمک هزینه (در کشور ایتالیا):
100 % افرادی که با موسسه قرارداد امضاء نمودند و مدارک خود را به طور کامل و به موقع ارائه نمودند از استان های مختلف ایتالیا موفق به دریافت کمک هزینه دولتی تا 5200 یورویی شده اند. 


خدمات اعزام دانشجو موسسه تکیه گاه دانش

     1.اعزام دانشجو جهت تحصیل در ایتالیا

 • ارائۀ کلیۀ خدمات تحصیلی اعم از مشاورۀ تحصیلی جهت اخذ پذیرش در رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی در مقاطع فوق لیسانس و دکتری و ثبت نام در دانشگاه‌های معتبر و انجام کلیۀ امور ثبت نام در داخل خاک ایتالیا
 • اخذ کمک هزینه تحصیلی دولتی (تا 5200 یورو در سال) -  دانشجویان کلیه مقاطع در سال 94 که از طریق موسسه تکیه گاه دانش موفق به اخذ پذیرش شده بودند و مدارک مربوط به بورسیه آنها تکمیل بوده است این کمک هزینه ها را نیز دریافت کرده اند و مدارک آن در موسسه موجود می باشد.
 • مشاوره کامل اخذ ویزای تحصیلی،
 • وجود پرونده های متعدد موفق اخذ بورسیه‌های تحصیلی از برترین دانشگاه های معتبر ایتالیا بسته به توانش تحصیلی و مدارک متقاضیان 
 
 • اخذ بیمه، کد مالیاتی، اقامت دانشجویی و مشاوره ضروری در بدو ورود دانشجو به کشور ایتالیا توسط کارگزاران معتمد و مجرب موسسه تکیه گاه دانش
 
 • ارائۀ اطلاعات دقیق و کاملاً به روز رسانی شده از فرهنگ و شرایط اجتماعی کشور ایتالیا به متقاضیان با پشتیبانی کامل دانشجویان در شهرهای رم، میلان و تورین
 
 • کمک به داوطلبان در تشکیل پروندۀ تحصیلی توسط خودشان و نگارش رزومه، نامۀ قصد از تحصیل، پروپوزال و سایر مدارک.
 
 • تامین محل اقامت دانشجویان و هماهنگی های مربوطه
 
 • ارائه خدمات حقوقی در کشور ایتالیا
 
 •  آموزش زبان انگلیسی و ایتالیایی در داخل ایران و همچنین در ایتالیا توسط افراد بومی آشنا به فارسی
 

2.برگزاری سمینارها 
 

 • برگزاری سمینارهای آموزشی و علمی بر اساس نیاز دانشگاه‌ها و صلاحدید اساتید در مراکز و موسسات علمی معتبر ایتالیایی
 • برگزاری سمینارهای معرفی فرصت های تحصیلی در ایتالیا ، شرایط دریافت کمک هزینه های دولتی  - جهت کسب اطلاعات در مورد آخرین سمینار موسسه اینجا را کلیک کنید.
 • دعوت از دانشمندان و محققان برجستۀ ایتالیا به کشور و اجرای سمینارها و کارگاه‌های علمی و تخصصی با کیفیت متمایز در داخل کشور
 • اجرای وِبینارها (سمینارهای تحت وب) از ایتالیا در ایران با دعوت از دانشمندان به‌نام به طور همزمان در نقاط مختلف ایران و جهان تحت امکانات نرم‌افزاری پیشرفته.


3. برگزاری دوره‌های آموزشی

برگزاري تخصصي دوره‌هاي آموزشي ميان مدت در تمامي رشته‌ها در داخل ايران و يا به طور مشترک با دانشگاه هاي برتر ايتاليا براي دانشجويان دانشگاه‌ها و اساتيد محترم در تمامي رشته‌ها 
در حال حاضر موسسه تکیه گاه دانش از خرداد ماه 1393 در حال برگزاری کلاسهای زبان ایتالیایی برای علاقه مندان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر
اینجا را کلیک نمایید.منشور اخلاقی موسسه:

اعضای موسسه تکیه گاه دانش در راستای ارائه خدمات صحیح به دانشجویان محترم خود را متعهد به تمامی مفاد مندرج در منشور اخلاقی موسسه می دانند. جهت رویت منشور اخلاقی موسسه اینجا را کلیک نمایید.

همکاری با موسسات اعزام دانشجو:
از موسسات معتبر اعزام دانشجو که دارای مجوز رسمی وزارت علوم می باشند جهت همکاری در خصوص تبادل دانشجویان به کشور های حوزه فعالیت موسسه دعوت به عمل می آید.

همکاری با فارغ التحصیلان خارج :
از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر ایتالیا و روسیه که به امور مرتبط با اعزام دانشجویان آشنا هستند جهت همکاری  دعوت به عمل می آید. 
contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد