English
اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد - ماروا کلینز
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹
.
login logo
  

هر ساله دانشگاه پاویا (ای دی آی اس یو) فراخوانی برای اعلام مهلت درخواست بورسیه صادر می کند که آخرین مهلت آن پایان سپتامبر است و فراخوانش در ارتباط با کمک هزینه تحصیلی (خدمات و پول) برای دانشجویانی است که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش گرفته و مشغول تحصیل می باشد.

 

کمک هزینه ای دی آی اس یو مبلغی است که به دانشجویان ایتالیایی و بین المللی ای اختصاص می یابد که در دانشگاه های ناحیه های شمال غربی ایتالیا ثبت نام کرده اند، نتایج تحصیلی و علمی خوبی بدست آورده اند و نیز درآمد کمی دارند. هدف از اعطای این کمک های مالی ارتقای سطح آموزش عالی است. مبلغ این کمک های مالی بسته به  درآمد خانوادگی دانشجویان و نیز نوع حضورشان در دانشگاه (تمام وقت/ نیمه وقت) متفاوت است.

اگر شما برای اولین بار است که ثبت نام می کنید، جهت درخواست برای دریافت کمک مالی نیاز به شرایط خاصی ندارید. ای دی آی اس یو حتی برای پرداخت قسط دوم کمک هزینه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر شما دانشجوی خارجی ساکن خارج از کشور هستید، باید اسناد و مدارک مربوط به وضعیت مالی و املاک خود در خارج از کشور را آنطور که در ادامه تشریح می شود در اختیار داشته باشید.

این گواهی ها یا اظهاریه های کتبی، به استثنای املاک و مستغلات، توسط مقامات باصلاحیت کشور خارجی صادر می گردد - منظور از کشور خارجی کشوری است که در آن درآمد خانواده ی دانشجو کسب می شود.

• ترکیب بخش های خانواده

• درآمد تولید شده در خارج از کشور در سال گذشته (مربوط به تمام اعضای خانواده)

• اموال و دارایی ها، املاک و مستغلاتی که در خارج از کشور در تاریخ 31 دسامبر سال گذشته تولید شده اند.

این اظهارات باید به ایتالیایی ترجمه شده و توسط سفارت یا کنسولگری ایتالیا قانونی شوند.

برای تحصیل دردانشگاه پاویا نیاز است این اظهارنامه ها را به دفاتر CAF ارائه کنید، سپس CAF سندی به نام "Attestazione ISEEU" را صادر می کند؛ این سند شاخص وضعیت اقتصادی خانواده دانشجو را فراهم می کند.

با شاخص تعیین وضعیت اقتصادی خانواده (ISEEU)، شما قادر به درخواست برای دریافت بورسیه تحصیلی ای دی آی اس یو دانشگاه های ناحیه شمال ایتالیا، کارت سالن ناهار خوری و اتاق خوابگاه خواهید بود.

برای دریافت بورسیه تحصیلی ای دی آی اس یو  میبایست دارای مدرک DSU ( اظهار نامه جایگزین واحد) بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقررات مسابقه، با موسسه تکیه گاه دانش تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین اگر می خواهید برای درخواست کاهش شهریه اقدام کنید، شاخص تعیین وضعیت اقتصادی خانوادگی امری ضروری به حساب می آید و از آن طریق شما می توانید به طور مستقیم به دانشگاه درخواست دهید (تنها در صورتی درخواست کاهش هزینه ها امکان پذیر است که از بورس تحصیلی ای دی آی اس یو استفاده نکرده باشید).

به منظور کسب آگاهی بیشتر در ارتباط با "مقررات مالیاتی" با موسسه تکیه گاه دانش تماس حاصل نمایید.
contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد