English
اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد - ماروا کلینز
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹
.
login logo
 فراخوان درخواست بورسیه تحصییلی ساللانه

بخش اول: اطلاعاتی در مورد بورسیه تحصیلی

برای هر سال تحصیلی "27 بورسیه ی تحصیلیِ کومو و 57 بورسیه ی تحصیلی لِکو" به  دانشجوی بین المللی پذیرفته شده در دانشگاه کومو و لکو تعلق می گیرد.

بورسیه ی تحصیلی کومو به دانشجویان بین المللیِ پذیرفته شده در یکی از دوره های کارشناسی ارشد زیر که به زبان انگلیسی و در دانشگاه کومو ارائه می شوند، تعلق می گیرد:

-        دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های کامپیوتری

-        دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست و سیستم اطلاعات جغرافیایی

-        دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت

بورسیه ی تحصیلی لکو به دانشجویان بین المللیِ پذیرفته شده در یکی از دوره های کارشناسی ارشد زیر که به زبان انگلیسی و در دانشگاه لکو ارائه می شوند، تعلق می گیرد:

-        دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی معماری

-        دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی عمران برای کاهش ریسک

-        دوره ی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

 

تقسیم بندی این بورسیه های تحصیلی به شکل زیر می باشد:

-        حداکثر 3 بورسیه تحصیلی کومو و 3 بورسیه تحصیلی لکو (پلاتینوم) به ارزش 10000 یورو در هر سال برای دانشجویان رتبه اولی

-        حداکثر 24 بورسیه تحصیلی کومو و 54 بورسیه تحصیلی لکو (طلایی) به ارزش 5000 یورو در هر سال

 

مهمتر از همه اینکه، دانشجویانی که این بورسیه ها را دریافت می کنند از پرداخت کل شهریه معاف می شوند.

 

 

هر کدام از این بورسیه های تحصیلی هزینه اقامت را پوشش می دهند. مابقیِ مبلغ بورسیه، پس از پرداخت مالیات، به صورت پول نقد به عنوان پول تو جیبی به دانشجو تعلق می گیرد.

مبلغ بورسیه تحصیلی طلایی معمولا هزینه ی اقامت در اگثر خوابگاه ها و اقامتگاه ها را پوشش می دهد.

 

بخش دوم: گزینش دریافت کنندگان بورسیه

افرادی برای دریافت بورسیه تحصیلی انتخاب می شوند که فرم درخواستِ دانشگاه پلی تکنیک میلان را تا تاریخ 10 دسامبر  و 1 مارس هر سال طبق ترتیب مراحل شرح داده شده در بخش " پذیرش و کمک های مالی" وب سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان- ارسال کرده باشند.

 

بخش سوم: فرآیند ارزیابی

متقاضیان بر اساس ارسال مدارک مذکور در بخش " پذیرش و کمک مالی" در فرم درخواست برای پذیرشِ دانشگاه پلی تکنیک میلان، انتخاب می شوند.

کمیته ارزیابی، معیارهای زیر را در ارزیابی متقاضیان در نظر می گیرد:

الف) عملکرد تحصیلی در سیکل اول تحصیلات- نمرات اخذ شده در امتحانات و نمره نهایی در سیکل اول یا سه سال اول تحصیل از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

ب) رزومه ای مبنی بر تجربیات مرتبط، هم در مورد تحصیل و هم فعالیت های کاری

پ) توصیه نامه

ج) انگیزه نامه

د) نمونه کار در صورت نیاز

 

کمیته ارزیابی پس از اینکه به نتایج موردنظر رسید، لیستی از متقاضیان باصلاحیت و واجد شرایط را آماده می سازد.

این کمیته ارزیابی متشکل است از:

-         نمایندگان دانشگاه پلی تکنیک میلان که توسط مدیر ارتباطات و روابط خارجی منسوب شده اند

-        نمایندگان دانشگاه های کومو و لِکو

 

 

بخش چهارم: نتیجه گزینش

نتیجه ی این گزینش تنها به متقاضیانی اعلام می گردد که تا 10 دسامبر هر سال درخواست خود را ارسال کرده و بورسیه تحصیلیِ مارس  به آنها تعلق گرفته باشد و کسانی که تا 1 مارس هر سال درخواست خود را ارسال کرده و بورسیه تحصیلیِ آوریل هر سال به آنها تعلق گرفته باشد.

دریافت کنندگان بورسیه، به منظور تایید پذیرششان باید مبلغ 184 یورو را بابت هزینه اداریِ ثبت نام به حساب خدمات آنلاین دانشگاه پلی تکنیک میلان پرداخت کنند.

گیرندگان این بورسیه های تحصیلی دیگر نیازی به پرداخت سایر هزینه ها و شهریه های ثبت نام در دانشگاه پلی تکنیک میلان ندارند.

در صورتی که  دریافت کننده بورسیه طبق قانون مذکور عمل نکرده و از طریق حساب آنلاین مبلغِ ذکر شده را پرداخت نکند، بورسیه تحصیلی به متقاضی دیگری اعطا خواهد شد.

این بورسیه تحصیلی تنها برای ثبت نامِ ترم اول سال تحصیلی معتبر می باشد. اگر دانشجو تمام مداک موردنیاز را ارائه ندهد و یا به هر دلیلی موفق به تکمیل همه مراحل ثبت نام نشود، فرصت دریافت بورسیه تحصیلی را از دست می دهد.

بخش پنجم: تایید بورسیه تحصیلی

این بورسیه تحصیلی برای پوشش هزینه های دو سال از دوره ی کارشناسی ارشد تعبیه شده است.

در صورتی به دانشجو در سال دوم تحصیل بورسیه تحصیلی تعلق می گیرد که تمامی شرایطی را که در ابتدای ترم اول سال تحصیلی قبل  موردنیاز بود را همچنان حفظ کرده باشد.

 

بخش ششم: پردازش اطلاعات شخصی

بر اساس قانون 196، مصوبِ 30 ژوئن 2003، اطلاعات شخصی متقاضیان توسط سازمان روابط خارجی و پروژه های خدماتی بین المللی جمع آوری شده و تنها به منظور گزینش و ثبت نام مورد استفاده قرار می گیرند. تمامی اطلاعات ناشناس نیز در تجزیه و تحلیل فرآیندهای آماری به کار می روند.

 

contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد