English
پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید - استفان کاوی
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۴۰۱/۰۴/۰۷
.
login logo


مشاوره‌ی تحصیلی


مشاوره‌ی تحصیلی مناسب، نخستین گام و مهم‌ترین بخش از تصمیم‌گیری متقاضی به شمار رفته و موسسه‌ی تکیه گاه دانش با اتکا به سوابق و تجربیات کارشناسانی مجرب در حوزه‌ی تحصیلات بین‌الملل که خود همگی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های معتبر کشور ایتالیا می‌باشند به ارائه این خدمت به عنوان یکی از تخصصی‌ترین و ارزنده‌ترین خدمات خود به متقاضیان ادامه‌ تحصیل در ایتالیا مبادرت می‌ورزد. 

جهت دریافت وقت جهت مشاوره  حضوری یا راه دور (تماس‌های صوتی/تصویری از طریق پیام‌رسان‌های اینترنتی یا تلفن)  اینجا را کلیک نمایید.


توصیه 1: توصیه می‌گردد علاوه بر تهیه فهرستی از پرسش‌های گوناگون خود پیش از جلسات مشاوره، در طول آن نیز برگه ای جهت یادداشت جواب آن‌ها و نیز سایر نکات کلیدی مطرح شده به همراه داشته باشید.

توصیه 2: اکیدا توصیه می‌گردد در صورتی که جلسه مشاوره شما به صورت حضوری و در محل دفتر موسسه تنظیم گردیده، به سبب معضل بسیار جدی کمبود محل پارک خودرو در مرکز اداری شهر تهران، حتی‌الامکان از مراجعه با خودروی شخصی پرهیز نمایید.

توصیه 3: جلسات مشاوره تخصصی موسسه تکیه‌گاه دانش اعم از شیوه راه دور یا حضوری،  با تنظیم وقت قبلی صورت می‌پذیرند. موکدا خواهشمند است از مراجعه سرزده به دفتر موسسه خودداری نمایید.


contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد