English
هرگز هدفی را رها نکنید،مگراینکه ابتدا قدم مثبتی درجهت تحقق آن برداشته باشید..آنتونی رابینز
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۹
.
login logo

 بورسیه تحصیلی طلایی مانتُوا
 

 
فراخوان درخواست بورسیه تحصیلی در سال 2015-2014 :
 
بخش اول: اطلاعاتی در مورد بورسیه تحصیلی
 
"بورسیه تحصیلی طلایی مانتُوا" به 10 دانشجوی بین المللی تعلق می گیرد که در در سال تحصیلی 2015-2014 در دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرفته شده اند.
 
دانشگاه مانتُوا به دانشجویان بین المللیِ پذیرفته شده در دوره ی کارشناسی ارشد معماری – " معماری و حفظ بنا – طراحی و ترمیم میراث تاریخی و فرهنگی" برای سال تحصیلی 2014/15 که به زبان انگلیسی و در دانشگاه مانتُوا ارائه می شوند، این بورسیه تحصیلی را اعطا می کند.
 
مهمتر از همه اینکه، دانشجویانی که این بورسیه ها را دریافت می کنند از پرداخت کل شهریه معاف می شوند. 
 
مبلغ این بورسیه تحصیلی هزینه های اقامت را پوشش می دهد. مابقیِ مبلغ بورسیه، پس از پرداخت مالیات، به صورت پول نقد به دانشجو تعلق می گیرد.
 

 
بخش دوم: گزینش دریافت کنندگان بورسیه
 
افرادی برای دریافت بورسیه تحصیلی انتخاب می شوند که فرم درخواستِ دانشگاه پلی تکنیک میلان را تا تاریخ 10 دسامبر 2013 و 1 مارس 2015 – طبق ترتیب مراحل شرح داده شده در بخش " پذیرش و کمک های مالی" وب سایت دانشگاه پلی تکنیک میلان- ارسال کرده باشند.
 
بخش سوم: فرآیند ارزیابی
 
متقاضیان بر اساس ارسال مدارک ذکر شده در بخش " پذیرش و کمک مالی" در فرم درخواست برای پذیرشِ دانشگاه پلی تکنیک میلان،ارزیابی و انتخاب می شوند.
 
کمیته ارزیابی، معیارهای زیر را در ارزیابی متقاضیان در نظر می گیرد:
 
الف) عملکرد تحصیلی در سیکل اول تحصیلات- نمرات اخذ شده در امتحانات و نمره نهایی درمقطع کارشناسی از اهمیت ویژه ای برخوردارند.
 
ب) رزومه ای مبنی بر تجربیات مرتبط، هم در مورد تحصیل و هم فعالیت های کاری
 
پ) توصیه نامه
 
ج) انگیزه نامه
 
د) نمونه کار در صورت نیاز
 

 
کمیته ارزیابی پس از اینکه به نتایج موردنظر رسید، لیستی از متقاضیان باصلاحیت و واجد شرایط را آماده می سازد. 
 
این کمیته ارزیابی متشکل از نمایندگان دانشگاه پلی تکنیک میلان است که توسط مدیر ارتباطات و روابط خارجی منصوب شده اند.
 
بخش چهارم: نتیجه گزینش
 
دریافت کنندگان بورسیه، به منظور تایید پذیرششان باید مبلغ 184 یورو را بابت هزینه اداریِ ثبت نام به حساب خدمات آنلاین دانشگاه پلی تکنیک میلان پرداخت کنند.
 
گیرندگان این بورسیه های تحصیلی دیگر نیازی به پرداخت سایر هزینه ها و شهریه های ثبت نام در دانشگاه پلی تکنیک میلان را ندارند.
 
در صورتی که  دریافت کننده بورسیه طبق قانون مذکور عمل نکرده و از طریق حساب آنلاین مبلغِ ذکر شده را پرداخت نکند، بورسیه تحصیلی به متقاضی دیگری اعطا خواهد شد.
 
این بورسیه تحصیلی تنها برای ثبت نامِ ترم اول سال تحصیلی 2015-2014 معتبر می باشد. اگر دانشجو تمام مداک موردنیاز را ارائه ندهد و یا به هر دلیلی موفق به تکمیل همه مراحل ثبت نام نشود، فرصت دریافت بورسیه تحصیلی را از دست می دهد.
 
بخش پنجم: تایید بورسیه تحصیلی
 
این بورسیه تحصیلی برای پوشش هزینه های دو ساله ی دوره ی کارشناسی ارشد تعبیه شده است.
 
در صورتی به دانشجو در سال دوم تحصیل بورسیه تحصیلی تعلق می گیرد که تمامی شرایطی که در ابتدای ترم اول سال تحصیلی 2014/15 موردنیاز بود را همچنان حفظ کرده باشد.
 

 
بخش ششم: پردازش اطلاعات شخصی
 
بر اساس قانون 196، مصوبِ 30 ژوئن 2003، اطلاعات شخصی متقاضیان توسط سازمان روابط خارجی و پروژه های خدماتی بین المللی جمع آوری شده و تنها به منظور گزینش و ثبت نام مورد استفاده قرار می گیرند. تمامی اطلاعات ناشناس نیز در تجزیه و تحلیل فرآیندهای آماری به کار می روند. 
 

 
contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد