English
هرگز هدفی را رها نکنید،مگراینکه ابتدا قدم مثبتی درجهت تحقق آن برداشته باشید..آنتونی رابینز
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
.
login logo

چرا کانادا

در زیر تعدادی از نکات مثبت در مورد تحصیل در کانادا را مشاهده میکنید:

مدارک معتبر در سراسر جهان

تحصیل در یک جامعه چند فرهنگی

زندگی و تحصیل در کشوری ساکت و آرام

تحصیل به زبان انگلیسی در کشور انگلیسی زبان

تجربه تحصیل در پردیس های هیجان انگیز

 


معرفی بریتیش کلمبیا

کانادا به عنوان مقصد نهایی  افراد با ستعداد از سراسر جهان جهت تحصیل ، تحقیق و نهایتا مهاجرت می باشد. کانادا با اقتصادی پویا و محیطی امن و چند ملیتی هرروز مورد استقبال بیشتری از مهاجرین قرارمی گیرد. بریتیش کلمبیا غربی ترین استان کانادا و در کنار اقیانوس ارام قرار دارد که با داشتن مناطق زیبای طبیعی (شش پارک ملی) نزدیک به 4 ملیون نفر را در خود جای داده است . ونکوور به عنوان مرکز اصلی صنایع مختلف از جمله بیوتکنولوژی - توسعه نرم افزار - مهندسی و غیره می باشد.


چرا در بریتیش کلمبیا درس بخوانیم

بیش از 100هزار نفر از سراسر جهان در مقاطع مختلف تحصیلی در بریتیش کلمبیا درس می خوانند . مهاجرت نقش مهمی در شکل گیری این استان در گذشته واقتصاد ان در حال حاضر دارد. مقامات استان رشد جمعیت اتی خود را در مهاجرت می بینند. مردم خونگرم و خوبی دارد و افراد با تمامی فرهنگها و عقاید مختلف این استان را خانه خود خطاب می کنند. هوای بسیار متعادلی دارد و در استان در بعضی از مناطق  از 30 درجه عبور می کند و در بخش های جنوبی متعذل ترین زمستان در کل کانادا را دارد .مقصد بسیاری از مهاجران ایرانی و ایرانیان و رسومشان مانند نوروز در این استان به رسمیت شناخته شده است.

 

 

 

contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد