English
اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد - ماروا کلینز
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
.
login logo

حضور موسسه تکیه گاه دانش در ورک شاپ ترکیه

همانند سالهای گذشته نماینده ی موسسه ی تکیه گاه دانش در ورکشاپ آشنایی با دانشگاه های آمریکایی و دانشگاه های کشور ترکیه شرکت کرد. در روز اول این همایش موسسات اعزام دانشجو از کشورهای مختلف دنیا با به دانشگاه های امریکایی معرفی شدند.
در روز دوم، دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه به معرفی دانشگاه، رشته ها، و امکانات موجود در پردیس های مختلف خود در سراسر استانبول پرداختند.
نماینده ی دانشگاه دولتی پلیتکنیک استانبول در دیدار با نماینده ی موسسه تکیه گاه دانش اظهار داشت که این دانشگاه بسیار علاقمندبه جذب دانشجویان ایرانی میباشد، زیرا دانشجویان ایرانی  مشغول به تحصیل در حال حاظر در این دانشگاه را بسیار سخت کوش ارزیابی میکرد.


همایش در شهر استانبول در سالن همایشهای هتل اینترکنتیننتال با حضور دانشگاه های عموما خصوصی ترکیه انجام شد.در ضیافت برگزار شده توسط دانشگاه باغچه شهیر بر روی کشتی که در تنگه بسفر انجام شد مدیریت این دانشگاه به همراه موسسات اعزام دانشجو از ایران، لیبی، امارات حضور داشتند و این دانشگاه آمادگی خود را برای انجام افزایش ظرفیت دانشجوی خود در سال آینده اعلام کرد.در ملاقات نماینده موسسه تکیه گاه دانش با مسئول پذیرش دانشجویان بین المللی کالج امریکایی Skagit زمینه های همکاری در آینده با توجه به امکانات و هزینه های مناسب این کالج بررسی گردید.در دانشکده ی فناوریهای نانو که دومین دانشکده ی مدرن در زمینه ی نانوتکنولژی در اروپا است. نمایندگان موسسات با آخرین فناوری های دست یافته توسط دانشجویان این دانشگاه آشنا شدند و از امکانات بی نظیر موجود در این دانشگاه از نزدیک دیدن کردند.دانشگاه سابانجی که دارای رنکینگ جهانی 160 میباشد نیز به موسسات اعزام دانشجو خوش آمد گفت و در مورد شرایط پذیرش دانشجویان توضیحات ارائه نمود. این دانشگاه با دانشگاه ام آی تی امریکا همکاری دارد.


contact us :
88207093
88658046
88207068
88657934
09199090441
tkdanesh@gmail.com
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد